Lätte Köök

MTÜ Lätte  Köök asutati Haridus- ja Kultuuriseltsi Läte poolt, et toitlustada Waldorfkool Läte õpilasi.

Köök alustas tööd 11.jaanuaril 2016. aastal.

Pakume oma kooli õpilastele koha peal valmistatud mahe- ja kodumaisest toorainest täisväärtuslikku ja tervislikku hommiku- ning lõunasööki.

Selts ja kool on  laste tervislikule toitumisele rõhku pannud tegutsemise algusest peale.  Soov oma kooli õpilastega toitlustamusega ise tegeleda on olnud kooli loomisest, sest mõistame, et  hea  ja kvaliteetne toit moodustab ühe osa lapse arengu terviklikkusest, arvestades, et lapse heaolu kontseptsioon hõlmab eri dimensioone.

Kooli lapsevanemate seas on mitmeid mahetooraine tarnijaid, kes on köögiprojektile oma õla alla pannud. Teisisõnu on MTÜ Lätte Köök on terve kogukonna koostöösünergiast sündinud ettevõtmine.

Lisaks õpilaste ja õpetajate toitlustamisele ja kooliga seotud kogukonna ringile pakume ruumide renti ka Keila elanikele erinevate sündmuste läbiviimiseks, alustame peatselt koolituste ja töötubade läbiviimisega, arendades ja täiustades pidevalt edasi Koolituskeskuse kontseptsiooni.

Alates 2016. aasta sügisest oleme valmis pakkuma toitlustusteenust ka koolivälistele klientidele. Püüdleme, et kogu Lätte Köögist tulev toit on mahe- ja eestimaalt päritud toorainest, võimalik on tellida nii vegan, kui ka taimetoitu.

Huvi korral palume kirjutada kook@late.ee

Mittetulundusühing Lätte Köök

Reg. nr. 80395320
Keskväljak 15
Keila linn 76605
Harjumaa

E-post: kook@late.ee
KMKR nr:EE101845371
Swedbank konto nr: EE312200221063398305