KOOL

Klassivanemad

 

Waldorfkoolis Läte oodatakse lapsevanemalt aktiivset panustamist. Selleks on mitu võimalust. Näiteks oled sa väga oodatud astuma seltsi liikmeks, osalema mõnes töörühmas ning kaasa aitama klassi ja kooli traditsiooniliste tegevuste korraldamises. Kooli sobib suhtumine “märka ja tegutse”: kui sulle tundub, et mõnda asja saaks muuta paremaks, efektiivsemaks, sujuvamaks, anna sellest klassiõpetajale või koolile teada. Imehea, kui sinu tähelepanekud tulevad koos sinu mõtete ja ettepanekutega, kuidas küsimust lahendada. Kui aga soovid koolielus veidi rohkem kaasa lüüa, võid proovida kätt ka klassivanemana.

Klassivanema käsiraamatuga saad tutvuda siin.

 

Klassivanemad 2023/2024 õppeaastal:

 

I klass

Meeri Meltsa                                     meeri.meltsa@gmail.com

II klass

Merit Mets ja Kadri Roosi                 meritr@gmail.com ja kadri.roosi@gmail.com

III klass

Merlin Vask ja Maili Saarva              merlin.vask@gmail.com ja maili.saarva@gmail.com

IV klass

Mariliis Kenkmaa                              mariliis@dadamora.com

V klass

Maris Rist ja Georg Mäll                   marisrist@gmail.com ja georg.mall@icloud.com

VI klass

Vahur ja Piret Suvi                            vahur@suvi.pri.ee ja piret@suvi.pri.ee

VII klass

Ülle Pikani                                         ulle.pikani@gmail.com

VIII klass

Inna Uibukant ja Kristina Pärni          inna.uibukant@gmail.com ja kristinaparni@me.com

IX klass

Maive Riismandel ja Kairit Krumm     maiverii@gmail.com ja kairit.krumm@gmail.com