KOOL

Koolipere

Klassiõpetajad

I klassi õpetaja Gerli Väli gerli@late.ee

II klassi õpetaja Ivi Gauk ivi@late.ee

III klassi õpetaja Indrek Roosi indrek@late.ee

IV klassi õpetaja Tiia Pottmann tiia@late.ee

V klassi õpetaja Marve Merioja marve@late.ee

VI klassi õpetajad Kaia Mets-Buijs kaia@late.ee ja Karl-Juhan Käosaar karljuhan@late.ee

VII klassi õpetaja Merje Tomson merje@late.ee

VIII klassi õpetaja Lilian Pipar lilian@late.ee

IX klassi õpetaja Pille Keller pille@late.ee

 

Aineõpetajad

Eesti keele õpetaja Aet Leemet aet@late.ee

Inglise keele õpetaja Marite-Helena Hiiemäe maritehelena@late.ee

Vene keele õpetaja Irina Kalviste irina@late.ee

Saksa keele õpetaja Michael Kirschinger michael@late.ee

Kandlemänguõpetaja Jaan Eerik Priks jaan@late.ee

Muusikaõpetaja Epp Orgse epp@late.ee

Puutööõpetaja Argo Aruvald argo@late.ee

Liikumis- ja arvutiõpetaja Jaanus Gross jaanus@late.ee

Liikumisõpetaja Piret Roosileht piret.roosileht@late.ee

Pikapäevarühma õpetaja Laureen Soll laureen@late.ee

Maaliteraapia õpetaja Anneli Kirsme anneli.kirsme@late.ee

Eurütmia õpetaja Karmen Püü karmenpyy@gmail.com

Eurütmia-teraapia õpetaja Katrin Napp andere.teine@gmail.com

Eurütmia kontsertmeister Helle Suurlaht helle@late.ee

 

Koolijuhataja Urmas Keller urmas@late.ee +372 517 6667

Kolleegiumi juhataja Epp Orgse epp@late.ee

Huvihariduse juhataja Helle Suurlaht huviharidus@late.ee +372 5554 1494

Büroojuht Meeri Meltsa meeri@late.ee +372 5591 8618

Raamatupidaja Eve Orgse eve@late.ee

 

HEV õppe koordinaator Kaia Mets-Buijs kaia@late.ee

Vastuvõtt: esmaspäeviti ja teisipäeviti

Registreerimine: klassiõpetaja kaudu

 

Tervishoiutöötaja Kristi Mäe

Vastuvõtuaeg E-R kl 9.00-13.00 (Pargimaja, Pargi tn 2, Keila)

Telefon: 6 755 717